• Telefon : 05331620369

Pantone, her sene bir renk seçer ve herkes konsepte sahip olmasa da, belirli bir renk eğilimine eğlenceli bir bakış olabilir.

PANTONE 16-1546 Living Coral , 2019'u temsil edecek renktir. Canlı ve sıcak olan bu renk, birçok seviyede güçlü bir mesaj gönderir.

Pantone, her sene bir renk seçer ve herkes konsepte sahip olmasa da, belirli bir renk eğilimine eğlenceli bir bakış olabilir.

İşte bu senenin rengi.

 

Yaşayan Mercan

Yaşayan Mercan Renk Formülü

HTML RGB Living Mercan Renk Formülü

Pantone: PR ve Tasarım Arasında

“Kabul ediyoruz - bu gerçekten şaşırtıcı derecede güzel bir renk. Ancak, bazı tasarımcılar bu yıllık arayışı PR dostu buluyorlar. Bu fikrin özü, Pantone'nun renk gündeminin çok büyük bir etkiye sahip olması gerçeğinde yatmaktadır. Bu yıl Ultra Violet ile ilgiliydi, sonuncusu odak noktasında Green vardı. ”- Pantone'un Rose Quartz ve Serenity duyurusu .

Pantone kendisini renk konusunda kesin bir otorite olarak tanıtıyor ve bu da diğer firmalara bunun gibi yıllık araştırmalar yapma imkânı sunuyor. 

 

Yaşayan mercan yazdır
iPhone XR yaşayan mercan
Görüntü yaşayan mercan

Tasarımcının bakış açısına göre, sadece belirli bir renk değil, renklerin birleşimiyle ilgilidir. Renk paletini keşfetmek ve bunun dışında benzersiz bir şey yaratmak, bir tasarımcının yapması gereken şeydir.

 

 

Hemen Ara 05331620369