• Telefon : 05331620369

31 Temmuz 2020'de İslâm alemi için dini bayram olan kurban bayrarmını kutlayacağız. Kurban bayramında sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz görsel tasarımları ücretsiz olarak sunmaktayız. İçinde bulunduğumuz pandemi günlerinde elbette bayramlarda birbirimize olan yakınlığımız eski bayramlar gibi olmayacaktır

2020 Kurban Bayramı Resimli Mesajları 

31 Temmuz 2020'de İslâm alemi için dini bayram olan kurban bayrarmını kutlayacağız. Kurban bayramında sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz görsel tasarımları ücretsiz olarak sunmaktayız. İçinde bulunduğumuz pandemi günlerinde elbette bayramlarda birbirimize olan yakınlığımız eski bayramlar gibi olmayacaktır. Büyük oranda insanlarr sevdiklerinin bayramını ya telefonda yada mesaj yolu ile kutlayacaklardır. Bizde mesaj yolu ile kutlamalara katkıda bulunmak için sizlere profesyonel hazırlanmış kurban bayramı mesajlarını resimli olarak hazırlayıp paylaşmak istedik. Görselleri indirip dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

Kurban Bayramı Görseli İndir

Kurban bayramı resimli mesajı

Kurban bayramı sosyal medya paylaşımı

Kurban bayramı koyun görseli

Kurban bayramı tebrik mesajı

Kurban bayramı mesajı paylaşımı

Kurban bayramı tebrik mesajı (resimli)

Logonuzu ekleyebileceğiniz kurban bayramı görseli

Kurban bayramı kutlama mesajı resimli

Resimli kurban bayramı mesajı

 

Kurban bayramı görsel tasarımları ismail toparlı tarafından oluşturulmuştur. Tüm sosyal medya hesaplarınızda kullanıma izin verilmiştir. Yayıncı haber, blog ve makale siteleri, görselleri www.ismailtoparli.com web sitesini kaynak gösterek kullanabilir. 

 

Hemen Ara 05331620369