• Telefon : 0541 201 61 66

Ramazanın bitmesiyle birlikte gelen Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. İçinde bulunduğumuz süreç bayram coşkumuzu gölgelemek istesede, her zamandan daha fazla bir heyecan ve sevinç ile bayramımızı kutlamamız gerekmektedir.

Bayramınız Kutlu Olsun

Ramazanın bitmesiyle birlikte gelen Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. İçinde bulunduğumuz süreç bayram coşkumuzu gölgelemek istesede, her zamandan daha fazla bir heyecan ve sevinç ile bayramımızı kutlamamız gerekmektedir. Bu bayram sevdiklermizle birlikte olamıyoruz kucaklaşamıyor ve ellerinden öpemiyoruz ama yine de onların bayramlarını kutlamamız gerekiyor maalesef bu kutlamayı sosyal medya üzerinden yapmak durumundayız. İşte bundan dolayı normalde müşterilerimiz için hazırladığımız sosyal medya tasarımlarını siz değerli ziyaretçilerimizin kullanımına sunuyoruz. Sizde sevdiklerinizle hazırladığımız bayram kutlama mesajlarını gönderebilirsiniz. İyi Bayramlar

 

Resimli Bayram Mesajları

Paylaşmanız için hazırladığımız resimli bayram mesajlarını sevdiklerinizle sosyal medya platformları yada whatsapp gibi online mesajlaşma uygulamarı üzerinden paylaşabilirsiniz.

 

Ramazan bayramı mesajını indirmek için tıklayın

 

Ramazan bayramı mesajını indirmek için tıklayın

 

 

 

Ramazan bayramı mesajını indirmek için tıklayın

 

 

Ramazan bayramı mesajını indirmek için tıklayın

Ramazan bayramı mesajını indirmek için tıklayın

Ramazan bayramı mesajını indirmek için tıklayın

 

 

Bayram Kutlama Paylaşımları

Ramazan bayramı kutlama görsellerimizi sosyal medya platformlarına göre hazırladık. Hikaye ve akış ölçüsünde hazırladığımız bayram mesajlarını indirip paylaşabilirsiniz.

 

Resimli Bayram Mesajları ve Kudüs Mesajı

İslâm aleminin bu zor dönemden geçtiği günlerde Ramazan ayından sonra Bayrama ulaşmak biz müslümanları Kudüs sebebi yüzünden çokta mutlu etmemiştir. Ama içimizin burukluğuna rağmen bayramı çocuklarımıza en güzel şekilde sevdirmek ve benimsetmek için elimizden gelen gayreti göstermeliyiz. Biz tasarım ofisi olarak İslam aleminin bayramını kutlar, kudüs için yakın olan özgürlüğü diliyoruz. 

Resimli Bayram Mesajları

Sizlerin sosyal medyada bayram tebriklerini kutlaması ve kudüsü gündeme alması için görsel çalışmaları hazırladık. Görselleri indirip sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

 Bayram Mesajını İndir
Resimli bayram mesajınıı indirmek için tıklayınız

 

bayram mesajı, bayram mesajları, kudüs mesajı
Bayram Mesajları Kudüs Mesajı İndir

 

Bayram mesajları
Ramazan Bayramı

 

Bayram mesajları indir resimli
Resimli bayram mesajı

 

Resimli bayram mesajları
Bayram ve Kudüs Mesajı 

 

Anahtar Kelimeler

bayram mesajı - bayram mesajları - kudüs mesajı resimli bayram mesajı - ramazan tebrik mesajı görsel

Hemen Ara 0541 201 61 66