• Telefon : 05331620369

En İyi Ücretsiz 10 Logo Tasarım Programı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere kısa bir tanıtım.

Şirketlerin, markaların ya da kurumların yaptığı işi ve ürettiği ürünü anlatan, kimlik ya da tanınırlığı destekleyen bir semboldür. Harf, rakam ya da işaretten ve figürden oluşan logo özgün çalışmalardır. Benzeri ya da birebir aynısı olan bir logo kimlik tanıması yapmayı sağlamaz ve soyut ya da somut olarak temsil edemez. Logo çalışması marka olma yolunda atılan ilk adımdır çünkü sizi, ifade etmek istediklerinizi ve sizin yüzünüzü yansıtacaktır. Bu nedenle logo tasarımı yapmak ciddi ve önemli profesyonel bir iştir. Bu konuda profesyonel hizmet alınabildiği gibi kişiler kendi logolarını da oluşturulabilirler. Bunun için iyi programlar var. En İyi Ücretsiz 10 Logo Tasarım Programı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere kısa bir tanıtım.

 

En İyilerin Başında Gelen Logaster

Harika logo tasarımları için ücretsiz yararlanılan araç olan logaster, birkaç adımla basit bir logoyu oluşturmanızı sağlar. Logo hakkında fikirlerin sunulduğu programda kendi belirlediğiniz harf, rakam, işaret ya da figürü ve rengi de kullanma fırsatına sahipsiniz.

 

Tasarım Bilmeyenler İçin Canva

Herhangi bir tasarım bilgisine sahip olmayan ama farklı sosyal medya görselleri oluşturmak isteyenlerin tek seçimi Canva. Kendi logosunu tasarlamak isteyenler için çok fazla seçenek sunan program, en iyi ücretsiz logo programları arasında en iyisi denebilir. Yüzün üzerinde şablona sahip olan uygulama sürükle – bırak yöntemi ile çalışıyor. Kolay alışılan bir arayüzü bulunan Canva birkaç adımda tasarlanan logoyu size yüksek çözünürlükteki farklı programlarla ücretsiz indirme imkanı da sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

 Kendi Fotoğrafını Yükle Özelliği İle Onlinelogomaker

İstenen metinlerin ya da sembollerin eklendiği uygulamayı diğerlerinden ayıran özelliği kendi fotoğrafını yükle özelliğidir. 500px çözünürlükteki tasarladığını logoyu ücretsiz indirebilirsiniz. Eğer daha yüksek bir çözünürlükte indirmek istiyorsanız bunun içinde ücretli sürümünü kullanabilirsiniz.

 

 

İncelemeye Değer Logo Makr

Programın nasıl kullanılacağını anlatan video ile başlıyorsunuz, karmaşık bir program değil ve sürükle bırak yöntemiyle çalışıyor, incelemeye değer bir program.

 

Karikatürize Logolar İçin Ucraft

Ekrana gelen komutlar ile tasarlanan ve daha çok karikatürize logo isteyenler için hazırlanan bir program olan Ucraft en iyi ücretsiz logo programları içinde en ideali. Sağladığı en önemli avantaj ise her yerde kullanılan yüksek çözünürlüklü ve şeffaf PNG dosyasının ücretsiz indirilmesi.

 

Genç Kuşağın Programı Hipster Logo Generatör

Gençlere uygun bir marka ya da ürün gamınız bu tarzsa seçmeniz gereken program kesinlikle Hipster Logo Generatör. Çok kolay kullanılan programda logo tasarımı yapmak için herhangi bir bilgi sahibi olmanıza gerek yok.

 

En Güçlü Program Graphicsprings

en iyi ücretsiz logo programları arasında en güçlü program olan GraphicSprings ile çok sayıda kişiselleştirme ve fazla özgürlüğe ulaşmak mümkün. Ayrıca çok fazla görsel düzenleme ve tasarım aracı sunuyor.

 

Göz Alıcı Logolar İçin Logojoy

Birbirinden özgün şablonlar ile göz alıcı bir logo oluşturma fırsatı sunan Logojoy marka ya da ürün ismi girdiğiniz anda 5 farklı tasarım sunuyor, sizin yapmanız gereken bu tasarımlar arasından seçim yaparak üzerinde çalışmak, beğenmezseniz farklı tasarımları inceleme şansınız var.

 

Bulutta Kaydedilen Şablonlarıyla 

Hiçbir ücret ödemeden bulutta kayıt yapılan birçok şablon sunan Free Logo Services programını kullanmak son derece basit. Alanı seçerek başlıyor ardından ifadeleri yazıyorsunuz, kelime, ikon, desen ya da şema tabanlı logolar arasında seçim yaptıktan sonra da seçim yaptığınız yazı stiline göre filtreliyorsunuz. Yazı tipini, renk skalasını ve tasarımı düzenini de değiştirmenizin ardından logoyu kaydedebilirsiniz. Logonun bulunduğu kartvizitleri de yine site üzerinden yapma olanağına sahipsiniz.

Şablon Seçiminde Envato Ya Da Creative Market

Hiç kimse kendi ihtiyaçlarını karşılayacak bir çevrimiçi logo tasarım programı bulamaz ancak daha önce hazırlanan şablonların desteği ile kişiler logolarını Photoshop’ta tasarlayabilirler. Kapsamlı logo şablonu koleksiyonu seçiminde destek olan Envato ya da Creative Market gibi internet siteleri ile istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için bilgisayarınızda kesinlikle Photoshop programı olmalı ayrıca programda var olan tasarımları nasıl değiştireceğinize dair bir bilgi sahibi olmalısınız. Eğer bu programlarla ve bu araçlarla tasarım yapabiliyorsanız platformdaki logo şablonlarının kalitesi zaten oldukça yüksek olacaktır.

Ancak logo tasarlamak zahmetli bir iştir ve doğru şekilde yapılmazsa firmanızın kimliğine zarar verebilir. Bu yüzden ismailtoplarli.com üzerinden profesyonellerle iletişim kurabilir uygun fiyata, sizi iyi yansıtacak özel logo yaptırabilirsiniz.

Hemen Ara 05331620369