• Telefon : 05331620369

2021 yılını bu hedef doğrultusunda yaptığımız işte verimli olmayı müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayıp tahlil edip en uygun çözümlerle onları memnun etmek için çabalamayı ve tüm bunları yaparken sürdürülebilir olmayı unutmadan istikrarlı bir şekilde çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz.

Verimli Çalış, Sürdürülebilir Ol!

2020 yılını pandemi yılı olarak tanımlasak sanırım hata etmiş olmayız. İnsan sağlığının önemini anladığımız 2020'de elbette birçok alışkanlığımızın değiştiği gibi hayatımıza giren yeni kavramlar ve materyallerde oldu. Maske, mesafe, yasaklar gibi.

Sağlığımızın etkinlediği gibi hemen her sektörde Covid19'dan payını aldı. Pandeminin olumlu etkilediği sektörler olsada ekseri sektörler olumsuz etkilendi. Fakat şunu açıkça gördük en olumsuz şartlarda dahi pes etmeyenler bu süreci ya en asgari zarar yada kâr ile geçirdi. Böyle olmayada devam ediyor.

Biz İsmail Toparlı Tasarım Ofisi olarak; Sloganımız ve işimizdeki ilk gaye olan SÜRDÜRÜLEBİLİR OL ilkemize yaslanıp çalışmaya, ulaşmaya ve tasarlamaya devam ettik. Elbette zorlandığımız, bunaldığımız ve ekonomimizin kötüye gittiği zamanlar oldu fakat bunlara aldırmadan yolumuza devam ettik. Yılın sonunda raporlarımıza baktığımızda ise aslında durumun kötü değil aksine çok iyi olduğunu yakinen gördük.

Ve 2021 için sloganımıza bir ekleme daha yapıp Verimli çalış, sürdürülebilir ol! dedik.

2021 yılını bu hedef doğrultusunda yaptığımız işte verimli olmayı müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayıp tahlil edip en uygun çözümlerle onları memnun etmek için çabalamayı ve tüm bunları yaparken sürdürülebilir olmayı unutmadan istikrarlı bir şekilde çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#ismailtoparli 

 

Hemen Ara 05331620369