• Telefon : 05331620369

Logo tasarım fiyatları ne kadardır? Logo maliyeti ne kadar olur? En ucuz logo ve en yüksek fiyatlı logo tasarımı kaç para gibi onlarca soru sorulmakta. Bu soruların net bir cevabı olmamakla birlikte, şöyle açıklanabilir. Logo tasarımını yaptıracağınız grafiker, ajans yada sanatçıya göre değişkenlik gösterebilir.

logo tasarım fiyatları
logo tasarım fiyatları

 

Logo Tasarım Fiyatları
Logo tasarım fiyatları ne kadardır? Logo maliyeti ne kadar olur? En ucuz logo ve en yüksek fiyatlı logo tasarımı kaç para gibi onlarca soru sorulmakta. Bu soruların net bir cevabı olmamakla birlikte, şöyle açıklanabilir. Logo tasarımını yaptıracağınız grafiker, ajans yada sanatçıya göre değişkenlik gösterebilir. Çünkü free grafiker olan bir kişinin herhangi bir gideri olmadığından dolayı olabildiğince uygun fiyatlara logo tasarımı yapabilir. Ajanslar ise, belirli bir giderleri ve ekipleri olduğundan dolayı daha profesyonel çalışmalar hazırlar ve ona göre fiyatlandırırlar. Bunun yanında grafik sanatçıları vardır bunlar logolara çizgilere hikayeler oluşturduğu için fiyatları elbette daha yüksektir. Aşağıdaki tabloda logo tasarım ücretleri hakkında genel bir fiyat listesi bulabilirsiniz. Bu makalemde size faydalı olmayı ümit ediyorum.

 

Logo Tasarım Fiyatları

Amatör Logo Tasarımcısı 50 TL - 200 TL 

Profesyonel Bireysel Tasarımcı 300 TL - 700 TL

Logo Tasarım Yarışmas Siteleri 400 TL - 1500 TL

Logo Tasarım Ajansı 500 TL -1200 TL

Grafik Tasarım Sanatçıları 5.000 TL - 10.000 TL

Ünlü Tasarımcılar 50.000 TL - 1.000.000 TL

 

Amatör Logo Tasarımcısı
Grafik tasarım işini internette izlediği birkaç ders videosuyla yapmaya çalışan ve hazır objeler kullanan tasarımcıdır.

Profesyonel Bireysel Tasarımcı
Logo tasarımında profesyoneldir ancak çıkacak çalışmanın çoğu zaman bir hikayesi olmaz.

Logo Tasarım Yarışmas Siteleri 
Logo tasarım yarışma siteleri tamamen verdiğiniz bütçe doğrultusunda alterntif sayısı oluşturur gelen alternatif sayısı yüksek olsada tasarımcılarla bire bir iletişim kuramadığınız için çoğu zaman beklenilen çalışma ortaya çıkmaz

Logo Tasarım Ajansı
Özellikle sadece logo tasarım için kurulan bir ajans muhtemelen yoktur. Ama ağırlık olarak logo tasarımı yapan ajanslar vardır. Genellikle istenilen sonuca ulaştırırlar

Grafik Tasarım Sanatçıları
İsteğinizi doğru analiz edip sahip olduğu tecrübelerle size en doğru çalışmayı ortaya çıkartmak için çalışırlar.

Ünlü Tasarımcılar
Logo tasarımını bir hikaye doğrultusunda oluştururlar, kötü tasarım yapılsa dahi ünlü oldukları için iyi bir çalışma çıkartacak ön kabülü ile bakıldığından dolayı genelikle beğenilir yapılan çalışmalar.

 

Anahtar kelimeler: logo tasarım fiyatları, logo tasarım ücretleri, logo tasarım maliyeti, logo tasarımı ne kadar

Hemen Ara 05331620369