• Telefon : 0533 162 0369

Logo Tasarımı ve Logo Tasarım Örnekleri

           Şirket ve firmalar için logo tasarım örnekleri incelendiğinde dikkat çeken unsurların olmasına büyük önem veriliyor. Bu nedenle logo içindeki içeriklerin bakıldığında dikkat çekecek unsurlardan oluşması büyük avantajlar sağlıyor.

Günümüz piyasasında kısa sürede saygın bir etkiyle müşteriye ulaşmak ele alınması gereken ilk hedeftir. Rekabette bir adım öne çıkmak ve süreklilik elde etmek adına akılda kalıcı bir görsellik büyük öneme sahiptir. Bu yüzden farklı sektörler bazında firmaların logo tasarımı büyük öneme sahiptir. Karizmatik ve güvenilir bir etki her zaman devamlı müşteri yakalama potansiyelini güçlendirir. Ancak bunun için mutlaka akılda kalıcı, insanların her zaman hatırlayabilecekleri logo tasarımları şirket bünyesinde hayat bulmalıdır. Bu açıdan tüm etmenleri ele alarak sizlere profesyonel bir anlayış içerisinde logo tasarım desteği sunmaktan gurur duyarız. Şirketinizin yapısını ve bulunduğu sektörü incelemek suretiyle belirli program dahilinde, kaliteli logo tasarımını gerçekleştirmekteyiz.

Logo İle Gerçek Bir İmaj Yaratma İmkanı

           Bulunduğunuz piyasa üzerinde ve müşteri gözünde marka imajı her şeyin önünde gelmelidir. Sunduğunuz hizmet ve ürünlerinizin daha saygın şekilde ele alınması için etkili logo tasarımı büyük öneme sahiptir. Böylece logonuz gerçek bir marka imajına sahip olabilir. Güvenilir ve dinamik bir algı oluşturmak için logo tasarımları, her zaman şirketi en iyi şekilde yansıtacak bir özelliğe sahip olmalıdır. İtibarlı bir görünüm daima insanların hem gerçek hayatta hem de internet dünyasında sizi tercih etmesine olanak tanıyacaktır. Bu yüzden doğru renk kullanımı, geniş hayal gücüne özel logo tasarım desteğiyle, tam size uygun dizaynı profesyonel bir anlayış içerisinde hazırlanmaktadır.

Farklı Mecralarda Kullanabileceğiniz Özel Logo Tasarımları

           Özel olarak hazırlanmış logo tasarımı markanızın her daim her yerde anlatan en önemli yapı taşıdır. Nitekim reklam saygın bir etki yaratmak için sonuçta büyük öneme sahiptir. Daha kısa sürede ve düşük maliyetlerle reklam fırsatı ise kaliteli logo tasarımları ile gerçekleştirilebilir. Böylece değişik mecralarda farklı karakter yapılarına sahip insanlara ulaşma şansı elde edilebilir. Bu konuda hem kartlarınıza hem de internet sitenize özel olarak hazırlanmış logo tasarım en doğru biçimde yerleştirilir. Bu şekilde kalite algılaması hemen etkisini gösterecektir. İnsanların markanıza karşı gösterdiği tutum daha büyük bir saygınlık kazanacak. Elde edeceğiniz bu imaj yansıması bulunduğunuz sektör noktasında etkili olmanıza fırsat tanıyacaktır.

İnsanların Kalbine Dokunacak Özel Logo Tasarımları

           Sizlere sunduğumuz hizmet sadece bir çizimden ibaret değildir. Gerçekleştirdiğimiz logo tasarımı için özel plan ve program dahilinde çalışmalar yapıyoruz. Böylece müşterilerin fikirlerine, kalplerine ve hatta ruhlarına dokunabilecek bir uzantıya sahip logo tasarımları hayata geçiriyoruz. Burada sizin beğeninizden çok, müşteri algısını ele alarak doğru piyasa araştırması ile etkili logo tasarım desteğini sunuyoruz. Profesyonel ve tecrübeli kadromuz bu konuda farklı sektörler bazında neler yapılması gerektiğini iyi bilmektedir. Yetenekli tasarımcılar ise üst düzey teknoloji programları kullanarak şirketiniz için en uygun logo tasarımını hayata geçirmektedir.

Aşamalı ve Profesyonel Logo Tasarım Hizmeti

           Profesyonel bir anlayışla ele alınan logo tasarımı, kendi alanlarında uzman farklı kişilerin bir araya gelmesi ile gerçekleştirilir. Bunlar içerisinde doğru tasarımın ortaya çıkması için sanat yönetmeni öncelikle etkili olur. Daha sonra grafik, web, 3D tasarım ve projeksiyon çalışmaları gerçekleştirecek profesyoneller dahil olur. Sosyal medya ve fotoğraf uzmanlarıyla beraber en doğru logo tasarımları ortaya çıkarılır. Günümüz farklı sektörlerinde ayakta kalabilmek için insanların zihinlerine yerleşmek büyük önem taşır. Sektör bazında bir ürün veya hizmet alınmak istendiğinde, ilk olarak insanların gözüne logo takılır. Bunun bilincinde olarak bugüne dek elde ettiğimiz sağlam referanslarla, sizlere logo tasarım konusunda en iyi desteği sunmaktan gurur duyarız. Logonuz için tasarladığımız imaj, markanızın insandan insana hızlı bir şekilde geniş yayılım göstermesine fırsat tanıyacaktır.

 


Logo Tasarım Örneği 1

Logo Tasarım Örneği 2

Logo Tasarım Örneği 3

Logo Tasarım Örneği 4

Logo Tasarım Örneği 5

Logo Tasarım Örneği 6

Logo Tasarım Örneği 7

Logo Tasarım Örneği 8

Logo Tasarım Örneği 9

Logo Tasarım Örneği 10

Logo Tasarım Örneği 11

Logo Tasarım Örneği 12

Logo Tasarım Örneği 13

Logo Tasarım Örneği 14

Logo Tasarım Örneği 15

Logo Tasarım Örneği 16

Logo Tasarım Örneği 17

Logo Tasarım Örneği 18

Logo Tasarım Örneği 19

Logo Tasarım Örneği 20

Logo Tasarım Örneği 21

Logo Tasarım Örneği 22

Logo Tasarım Örneği 23

Logo Tasarım Örneği 24

Logo Tasarım Örneği 25

Logo Tasarım Örneği 26

Logo Tasarım Örneği 27

Logo Tasarım Örneği 28

Logo Tasarım Örneği 29

Logo Tasarım Örneği 30

Logo Tasarım Örneği 31

Logo Tasarım Örneği 32

Logo Tasarım Örneği 33

Logo Tasarım Örneği 34

Logo Tasarım Örneği 35

Logo Tasarım Örneği 36

Logo Tasarım Örneği 37

Logo Tasarım Örneği 38

Logo Tasarım Örneği 39

Logo Tasarım Örneği 40

Logo Tasarım Örneği 41

Logo Tasarım Örneği 42

Logo Tasarım Örneği 43

Logo Tasarım Örneği 44

Logo Tasarım Örneği 45

Logo Tasarım Örneği 46

Logo Tasarım Örneği 47

Logo Tasarım Örneği 48

Logo Tasarım Örneği 49

Logo Tasarım Örneği 50

Logo Tasarım Örneği 51

Logo Tasarım Örneği 52

Logo Tasarım Örneği 53

Logo Tasarım Örneği 54

Logo Tasarım Örneği 55

Logo Tasarım Örneği 56

Logo Tasarım Örneği 57

Logo Tasarım Örneği 58

Logo Tasarım Örneği 59

Logo Tasarım Örneği 60

Logo Tasarım Örneği 61

Logo Tasarım Örneği 62

Logo Tasarım Örneği 63

Logo Tasarım Örneği 64

Logo Tasarım Örneği 65

Logo Tasarım Örneği 66

Logo Tasarım Örneği 67

Logo Tasarım Örneği 68

Logo Tasarım Örneği 69

Logo Tasarım Örneği 70

Logo Tasarım Örneği 71

Logo Tasarım Örneği 72

Logo Tasarım Örneği 73

Logo Tasarım Örneği 74

Logo Tasarım Örneği 75

Logo Tasarım Örneği 76

Logo Tasarım Örneği 77

Logo Tasarım Örneği 78

Logo Tasarım Örneği 79

Logo Tasarım Örneği 80

Logo Tasarım Örneği 81

Logo Tasarım Örneği 82 

 

Özgün Bir Logo Yaptırmanız İçin 10 Neden

 

            Ticari ya da sosyal olarak tanıtım yapmak için birtakım sembollere ihtiyaç vardır. Bunlar bazen bir reklam aracı, bazen de bir logo olabilir. Kamu kurumlarında ya da özel teşebbüslerde logo tasarımı sık sık kullanılır. Hedef kitleye amacınızı anlatacak olan logo tasarımları ayrıca sizi temsil eden bir semboldür. Ancak güçlü her kriter gibi logo tasarım çeşitleri de size özgü olmalıdır.

           Neden logo tasarımları hazırlatırız? Bu konunun nedenlerini inceleyelim; Bunun için logoların hedeflerini de iyi tanımalıyız. Hizmet kategorimiz nedir? Müşteriler, blog sayfamız, görüşler ve kariyer kriterleri hedef noktalarımızı oluşturmaktadır. Tanıtımda kullanacağınız ara yüzü belirlemek için birtakım elemanlara daha ihtiyacınız vardır. Bunları da projeler, ödüller, kurumsal olarak siz ve iletişim şeklinde özetleyebilirsiniz.

           Etkileyici bir logo tasarımı nasıl olmalıdır? Bu soruyu sizi diğerlerinden ayırarak, akıllarda yer etmenizi sağlayan semboller ve çizimler olarak cevaplayabiliriz. Bu bazen bir renk, sadece amblem ya da şekil olabilir. Tüm bu kavramlar birleşerek bir logo tasarımı oluşturabilir.

Logo Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Nasıl bir ambleminiz olacak buna karar verebilirsiniz. Bazı markalar sadece amblemle kendilerini temsil ederler. Amblemler bir nevi sizlerle çevreniz arasında sembol görevi görürler.

          

  1. Logonuzun tipi, yazı karakterlerinin tipi ve ebatları ile alakalıdır. Küçük harf, numerik, italik ya da altı çizili gibi.
  2. Piyasaya sürdüğünüz ürünlerle alakalı akılda kalıcı olmanızı sağlayan tasarımları seçmenizde fayda var. Çok uzun, çok kısa karakterler logo tasarım modeli için uygun değildir.
  3. Dekoratif tasarım fikrinin yanında farklı mesafelerden bakıldığında kolayca okunabilen logo tasarımları kullanmalısınız.
  4. Özgünlük demek, direk sizi hatırlatacak semboller demektir. Diğer markalardan ayrıştığınız noktalar net bir şekilde belli olmalıdır. Çünkü yazı tipleri ve renkler çoğu zaman ortak zevkin ürünü olabilir.
  5. Logo tasarımlarını hazırlarken kullanacağınız malzemeler de çok önemlidir. Bu malzemeler dış etkenlere karşı dayanıklılık gösterebilmelidir. Metal, plastik ve bez yüzeylere uygulanabilecek malzemeler seçmek doğru olur.
  6. Logolarınız kurumsal kimliğinizi belirginleştirmelidir. Boşluklar, logonun konumlandıracağı alan, kenar hizalaması önemli ayrıntılardır.
  7. Tasarımlardaki teknik eklentiler de sizlerin talebine göre değişebilir. Işık, kayar ekran ya da fosforlu ayrıntı içeren logo tasarım örnekleri gibi.
  8. Modeller standart kalabileceği gibi değişime açık olabilmedir. Çünkü çevresel etmenler yenilikçi logo tasarımı modeli malıdır. İlk intiba ile hedef kitlenizin aklında kalan görüntünüz yeni haliyle değişime açık olmayabilir.
  9. Son olarak bu logo tasarım hizmeti alacağınız yeri doğru seçmelisiniz. Bunun için internet üzerinden logo tasarımı hizmeti veren siteleri kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm logo tasarımları mevcut web sitelerinde detaylı bir şekilde belirtilmektedir.

Farklı sektörler için günümüz büyük rekabet dünyasında artık ayakta kalabilmek, insanlara doğru imajla ulaşmaya dayanır. Ürün ve hizmet konusunda görsel her zaman büyük öneme sahiptir. Özellikte firmanın görsel açıdan zihinde kalması için doğru logo tasarımı çalışması yapılması gerekmektedir.

           Profesyonel bir anlayış ile ele alınan bu çalışmalar, sonunda bir sanata dönüşür ve bu sanat firmanız ile markanızın insanların gözünde daha saygın bir etki yaratmasına olanak tanır. Rakiplerinizin bir adım önüne geçebilmek için ismail toparli, bugüne dek elde ettiği bilgi ve tecrübesiyle sizlere tasarım dünyasının profesyonel kapılarını aralıyor. Bulunduğu sektör ve firmanızın anlayışı en iyi şekilde irdelenmektedir. Böylece sizi ve firmanızı her daim ön plana çıkaracak olan logo tasarım hayat bulur.

 

Etiketler: Logo Tasarımı, Logo Tasarım, Logo Tasarım Örnekleri, İsmail Toparli

 

Hemen Ara 0533 162 0369 7 / 24 Whatsapp destek hattı