• Telefon : 05331620369

Size söz veriyoruz, sizin için en sıradışı ve akılda kalıcı tasarımı ortaya çıkartacağız. Hemen iletişime geçmek için sayfanın altındaki whatsapp alanına tıklayın!

 

 

Türkiye'nin En Fazla Logo Tasarımı Hazırlayan Tasarım Ofisiyiz. Aşağıya doğru inerek bazı çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.

 

Logo Tasarım


Estetik ve görsel olarak sade bir anlatımı bütüncül bir etkiyle sağlamakta olan logo tasarımı, kurum ve işletmelerin sembolü olarak, marka değerini yükselten bir tasarım modelidir. Kullanılan teknikler ve markanıza özel tasarımlarla, hem akılda kalıcı hem de markanızı temsil edici bir etki bırarak, tanınırlığ artırmakta, görsel kimlik kazandırmaktadır.


Sektör Odaklı Logo Tasarımı


Hizmet ve işletme alanında markanızı temsil edecek olan logo, kurumsal bir kimlik aynı zamanda görsel olarak tanınma ilkesine bağlıdır. Markanız ve sektörünüzü bütünleştirici bir görsel kompozisyonu sadece bir şekilde logoya dönüştürmek, hem stilist bir yaklaşım hem de yaratıcılığın eseri olacaktır. Dijital ortamda gün içerisinde kullanılmakta olan binlerce görsel arasından sektöre uygun logo tasarımı ile akılda kalıcı bir etki, sektörü temsil eden bir amblem aynı zamanda markanıza kimlik kazandıran önemli bir adım atılmaktadır.
Profesyonel illustator ve logaster hizmetiyle, corel draw vektörel çizim tekniği kullanılarak, hayal gücü, marka değeri ve sektörün imgeleri üzerinden bir görsel oluşturularak, imaj kazandırılmaktadır.


Sembollerin Dijital Yolculuğu


Logo tasarım firması, kurumunuzun bağlantılı olduğu sektörle ilgili güncel çizil tekniklerini uygulayarak, akılda kalıcı bir logo tasarım hizmeti vermektedir. Dijital alanda web site, sosyal medya ve ürün tanıtımlarında dikkat çekici bulunmaktadır. Kullanılmakta olan renkler, font ve sektöre uygun bir tasarım, kurumsal kimliğinizi ortaya koyacağı gibi markanıza da değer vermektedir. Marka amacını yansıtmak, mesleki gruplara göre markanın farklı bir konumda gözükmesin, fark edilir olmasını sağlamasını amaçlamaktadır. Bunun için kullanılmakta olan logo tasarım stilleri ve teknikleri, renklerle, yazı fontuna kadar ince bir işçiliğin ürünü olmaktadır. Kurumunuzun görülür görülmez hangi sektöre ait olduğu, kalitesi ve imzajını temsil ederek, akılda kalıcı bir etki bırakmaktadır.


Logo Ve Marka Birlikteliği


Handwrite ve ve mizahi logo tasarımları samimi, aynı zamanda dikkat çekici görünebilmektedir. Vektörel logo tasarımı ise kurumun kendini en iyi şekilde temsil edecek bir sembolle bütünleştirilmesini sağlayacak, yaratıcılığa ve hayal gücüne ihtiyaç duymaktadır. Aynı zamanda vektörel çizim dosya boyutu olarak az yer kaplayan, görsel olarak imge ve simgelerden oluşan bir tasarım biçimidir. Markanın sektörüyle bağlantısını birebir gösteren bir çizim olarak değil, anımsatan, nesne ve matematiksel ifadelerin kullanılmasıyla uygulanmaktadır. Firma marka ismini, yazı ve simgelerle birlikte ortaya koyarak, logonun markaya uyumlu olmasını sağlayacak etkiler bırakmaktadır. Renk, yazı fontu ve firmanın markasını parlattığı noktalar da dikkate alınarak tasarlanmaktadır.


Özgün Logo Tasarımı


Logo tasarımları markaya ve kuruma özgü olmalı, sade ve bilindik simgelerden oluşmalıdır. Reklam değeri taşıyan bir özelliğe sahip olduğu için başka marka ve modellerle bir benzerlik taşımamalıdır. Bunun için yaratıcı, özgün ve profesyonel bir yaklaşım önemli olmakla birlikte, kişiselleştirilmiş bir sembol olarak kullanılmalı, renk ve figürlerle direkt markanın akla gelmesini sağlamalıdır.


Logo Tasarımında Yeni Bir Çağ


Marka, topluluk, kurum ve bireysel de olmak üzere sektörel alana hitap eden, renk ve semboller kullanılması gereken logo, öncellikle dijital teknolojinin ilerlediği günümüzde etkili bir reklam değeri taşımaktadır. Markanın değerini, imajını ve profesyonelliğini ifade edecek küçük bir sembol, aslında büyük bir kitlenin dikkatini çekecek önemli bir imge olarak kullanılmaktadır.


Vektörel Logo Tasarım Çizimleri


Vektörel logo çizimleri, 1970 yıllarında ilk adımları atılmış, küçük ve simgesel bir özgünlük katmıştır. Görsel medyada oldukça değerli olan vektörel logo, markanın adının kalıcılığını geometrik şekillerle bütünleştirerek, marka ve logo birlikteliğini yaratıcı bir şekilde ortaya koymakta, direkt olarak markaya yönelik bir çalışma formatıdır.

Hemen Ara 05331620369